Warning: Declaration of Redux_Color::output($style = '') should be compatible with Redux_Field::output(string $style = '') in /www/doc/www.pravnicipraha.cz/www/wp-content/plugins/redux-framework/redux-core/inc/fields/color/class-redux-color.php on line 20

Warning: Declaration of Redux_Typography::output($style = '') should be compatible with Redux_Field::output(string $style = '') in /www/doc/www.pravnicipraha.cz/www/wp-content/plugins/redux-framework/redux-core/inc/fields/typography/class-redux-typography.php on line 18

JUDr. Filip CIMICKÝ

JUDr. Filip CIMICKÝ

JUDr. Filip Cimický ukončil studia na Právnické fakultě Západočeské univerzity v roce 2006. V roce 2008 obhájil rigorózní práci na téma Zaměstnanecké dílo v mezinárodně právním kontextu a byl mu udělen titul JUDr.

Během studia získával pracovní zkušenosti v prestižní advokátní kanceláři GLATZOVA & Co. Dále pracoval na Ministerstvu spravedlnosti, jako poradce v kabinetu ministra spravedlnosti a také jako právní zástupce Všeobecné zdravotní pojišťovny. Dále absolvoval roční studium Obchodních zvyklostí v Sydney, Austrálie.

Specializuje se zejména na právo trestní, občanské, rodinné, právo společností, fůze a akvizice, právo nemovitostní a zdravotní právo.

 

Kontakt

  • +420 731 187 115
  • cimicky@pravnicipraha.cz